Duża działka w centrum wsi Sławka Mała Sprzedaż

Sławka Mała
119 000 zł
46 zł/m2
  • Powierzchnia 2600m2 m2

Opis

Duża działka w centrum wsi okazuje się kuszącą propozycją dla osób, które zmęczone są miejskim zgiełkiem i pragną bliskiego sąsiedztwa przyrody.

Na działce znajduje się duża stodoła, która może być doskonałą alternatywą dla garażu lub warsztatu pod własny biznes czy dodatkowe miejsce składowe.

Stodoła została poddana modernizacji - rozprowadzono instalację elektryczną, wykonano podbitkę dachową z OSB i podzielono na trzy wnętrza.

Ogrodzona duża działka o powierzchni 2600 m2 posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. 

Działka zlokalizowana jest we wsi Sławka Mała, gm. Kozłowo, powiat nidzicki. 

 

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Leszek Śpiewak, tel. 602 324 093. 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary:
  • Ogrodzenie: tak

Podobne oferty