Działka budowlana Burkat/ Działdowo Sprzedaż

Burkat
149 000 zł
59 zł/m2
  • Powierzchnia 2538 m2

Opis

Zwykła działka? Nie sądzę !

Oto miejsce, którego tajemnica rozbudza wyobraźnię! Niegdyś siedlisko, po którym zostały dobrze zachowane ziemianki, dziś niezagospodarowana działka gotowa na nową przygodę i kolejną historię stworzoną przez nowych właścicieli.

Lokalizacja

Burkat, gmina Działdowo, powiat działdowski, województwo warmińsko-mazurskie.

Dane powierzchniowe

Trzy działki tworzące jedną całość o powierzchni 2538m2.

 

Na terenie nieruchomości obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowo – zagrodową. Nie są wymagane warunki zabudowy.

 

Dane techniczne

 

Działki uzbrojone, doprowadzona woda, prąd i kanalizacja.

 

Okolica

Odległość do:

Działdowa 5km

 

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji, Marika Łobejko tel. 535 110 737

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

 

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 31x 80
  • Ogrodzenie: nie

Podobne oferty