Działka budowlana w Gołyminie-Ośrodku Sprzedaż

Gołymin-Ośrodek
79 000 zł
74 zł/m2
  • Powierzchnia 1072 m2

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA W GOŁYMINIE-OŚRODKU

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,1072 ha, położoną w miejscowości Gołymin-Ośrodek przy ul. Cichej, gmina Gołymin-Ośrodek, powiat ciechanowski, woj. mazowieckie.

Działka w kształcie prostokąta, płaska, ogrodzona siatką.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi.

Media: woda w odległości ok. 60 m, prąd w drodze gminnej

W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone tj. pola, łąki i lasy

Odległość do Ciechanowa ok. 19 km.

Miejsce spokojne, ciche, z dala od miejskiego zgiełku, idealne pod budowę domu.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji : Ewelina Krystkiewicz-Krajewska, tel. 500 397 133, Leszek Śpiewak, tel. 602 324 093. 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

 

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary:
  • Ogrodzenie: tak

Podobne oferty