Działka budowlana w Janowcu Kościelnym Sprzedaż

Janowiec Kościelny
65 000 zł
72 zł/m2
  • Powierzchnia 900 m2

Opis

 

Szukasz idealnego miejsca, gdzie mógłbyś postawić swój wymarzony dom? Zerknij koniecznie na tą ofertę !!

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,09 ha położoną w Janowcu Kościelnym, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie.

Działka zbliżona kształtem do kwadratu z lekkim wzniesieniem. Przybliżone wymiary: 27x33m.

Przy działce znajduje się prąd, natomiast woda i kanalizacja na działce sąsiedniej.

Do działki prowadzi droga gminna, asfaltowa oraz chodnik idący wzdłuż granicy posesji.

Działka położona w dogodnej lokalizacji pod względem infrastruktury społecznej . We wsi znajduje się urząd gminy, ośrodek zdrowia, apteka, kościół, szkoła podstawowa, myjnia samochodowa. W pobliżu CPN, orlik, ok. 12km do jeziora Zawadzkiego, 13km do miasta Nidzica.

Działka wśród pól i lasów, w niedalekiej odległości od miasta oraz drogi ekspresowej S7 to dobra lokalizacja na mazurach by uwić przytulne gniazdko.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji, Ewelina Krystkiewicz -Krajewska tel. 530 760 440, Leszek Śpiewak tel. 602 324 093. 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

 

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 27x33
  • Ogrodzenie: tak

Podobne oferty