Działka budowlana w Mławce Sprzedaż

Mławka 13-240
80 000 zł
80 zł/m2
  • Powierzchnia 1002 m2

Opis

Na uboczu wsi, wśród natury, blisko miasta właśnie na Ciebie czeka działka. Mała, figlarna w sam raz by się na niej osiedlić i wieść spokojne, beztroskie życie.

Działka budowlana w Mławce, gm. Iłowo-Osada, powiat działdowski, woj. warmińsko-mazurskie.

Powierzchnia działki: 1002m2

Teren uzbrojony w prąd i wodę.

Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Przybliżone wymiary: 24x42m.

Dojazd do działki drogą asfaltową.

Na danym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który zezwala na budowę domu jednorodzinnego.

Niedaleko działki znajdują się lasy, płynie rzeka Mławka. Do zalewu Mławka w miejscowości Ruda 2km, najbliższego miasta Mława 5km.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji: Ewelina Krystkiewicz-Krajewska Tel.  530 760 440 , Leszek Śpiewak tel. 602 324 093. 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 24x42
  • Ogrodzenie: nie

Podobne oferty