Działka budowlana w Nowej Otoczni Sprzedaż

Nowa Otocznia
275 000 zł
110 zł/m2
  • Powierzchnia 2500 m2

Opis

Duża działka na wsi, blisko miasta to skarb wart więcej niż złoto…

Nieruchomość położona w Nowej Otoczni, gm. Wiśniewo, powiat mławski, woj. mazowieckie.

Działka o powierzchni 2500m2 w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach: 30m x 82m.

Na danym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który zezwala na budowę domu jednorodzinnego.

Media typu woda i gaz znajdują się w działce, natomiast prąd po przeciwnej stronie drogi asfaltowej.

Wielkość działki w dzisiejszych czasach jest atutem tej nieruchomości. Wybudowanie nawet dużego domu pozostawi jeszcze sporą przestrzeń by stworzyć piękny ogród, strefę wypoczynkową, a także zapewnić sobie samowystarczalność własnym sadem i warzywniakiem.

Lokalizacja dogodna w niewielkiej odległości od miasta Mława ok. 4km i drogi ekspresowej Warszawa - Gdańsk ok. 3km. Ułatwi szybki dostęp do kontaktu ze światem, ale również zapewni ciszę i spokój w życiu codziennym. 

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji, Ewelina Krystkiewicz -Krajewska tel. 530 760 440, Leszek Śpiewak tel. 602 324 093. 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 30x82
  • Ogrodzenie: nie

Podobne oferty