Działka w Jabłonce z rozpoczętą budową Sprzedaż

Jabłonka
336 000 zł
130 zł/m2
  • Powierzchnia 2584 m2

Opis

Do momentu wbicia pierwszej łopaty musimy wiele przejść…..

…wybór działki, dokonanie analizy pod względem możliwości zakupu, zebranie potrzebnych dokumentów, długie miesiące w oczekiwaniu na pozwolenie na budowę …

Na szczęście na tej działce jesteśmy o kilka kroków dalej …

 

Opis

Na działce rozpoczęta została budowa dwóch domów jednorodzinnych o powierzchni 144,84m2. Zostały wykonane fundamenty budynków.

Na danym obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza zabudowę letniskową oraz mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Istnieją tu zatem dogodne warunki do zamieszkania jak i wynajmu domu na cele turystyczne.

 

Lokalizacja

Jabłonka, gmina Nidzica, powiat nidzicki, województwo warmińsko- mazurskie

 

Dane powierzchniowe

Działka o powierzchni: 2584m2

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 48,63m x 55,46m.

Powierzchnia użytkowa jednego budynku: 144,84m2

 

Dane techniczne

Projektowany obiekt jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym przeznaczonym do zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych 4-5 osobowej rodziny.

Na parterze budynku przewidziano wiatrołap, pokój, kuchnię, salon, łazienkę, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, kotłownię  i garaż. Na poddaszu zaprojektowano cztery pokoje, łazienkę i korytarz.

 

Okolica

Otwarta przestrzeń, luźne nasadzenia, sąsiedztwo pól i lasów. Odległość do jeziora 260m.

Jabłonka jest miejscowością turystyczną położoną między Nidzicą( 20km) a Olsztynem (42km) o rozbudowanej infrastrukturze ale niezbyt natężonym ruchu turystycznym.  

 

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji, Marika Łobejko tel. 535 110 737

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

 

Po wybudowaniu przynajmniej jednego z nich istnieje możliwość podzielenia działek i sprzedaży nieruchomości.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 48,63m x 55,46m
  • Ogrodzenie: tak

Multimedia

Podobne oferty