Działka w Nataci Wielkiej na krańcu wsi Sprzedaż

Natać Wielka
149 000 zł
126 zł/m2
  • Powierzchnia 1185 m2

Opis

Panorama Racławicka w naturalnej formie?

Tak można nazwać otwarcie krajobrazowe jakie wyłania się zza gęstwiny drzew.  

Ten widoki jaki można mieć za oknem zapiera dech w piersiach!

Opis

Grunt nie jest porośnięty wyższą roślinnością.  Stwarza to dogodne warunki do samodzielnego  zagospodarowania i aranżacji.

Działka sąsiaduje z dwóch stron z wysoką zwartą roślinnością, co daje cień i poczucie odosobnienia, a z dwóch pozostałych  widzimy otwarty i urozmaicony krajobraz. Widok jaki rozpościera sie z  tego miejsca jest obłędny a człowiek prawdziwie tam odpoczywa i słyszy tylko odgłosy przyrody.   

Lokalizacja

Natać Wielka, gmina Nidzica, powiat nidzicki, województwo warmińsko- mazurskie

Dane powierzchniowe

Działka o powierzchni: 1185m2

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 44,70m x 27m.

Dane techniczne

Prąd znajduje się w drodze, woda z własnego ujęcia.

Na danym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, którego zapis mówi o możliwości zabudowy letniskowej z dopuszczeniem lokalizacji zabudowy wolnostojącej jednorodzinnej oraz lokalizacje usług turystycznych w formie kempingów.

Oznacza to, że istnieje możliwość postawienia budynku bez potrzeby uzyskiwania warunków zabudowy.

Okolica

Działka położona jest w doskonałym miejscu, z dala od zgiełku turystycznego, w otoczeniu lasów, łąk i pól.

Natać Wielka jest miejscowością rekreacyjną położoną między Nidzicą (20km) a Olsztynem (42km) o rozbudowanej infrastrukturze ale niezbyt natężonym ruchu turystycznym.  

Lasy obfitują tu w grzyby, jagody, poziomki i inne dary przyrody, a jeziora w ryby. Każdy znajdzie tu fragment przestrzeni, który do niego przemówi, zawoła i utuli aby poczuł się przyjemnie. W końcu to nasze polskie Mazury!  

 

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji, Marika Łobejko tel. 535 110 737

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 44,70 x 27
  • Ogrodzenie: nie

Podobne oferty