Działka w Tatarach koło Nidzicy Sprzedaż

Tatary
179 000 zł
101 zł/m2
  • Powierzchnia 1773 m2

Opis

Ta działka kusi:

- lokalizacją

- możliwością szybkiej budowy,

- istniejący projektem domu mieszkalnego,

- miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego

- uzbrojeniem,

- bliskością przyrody

 

Opis

Piękna duża działka z widokiem na pola i lasy.

Dla danej działki został opracowany indywidualny projekt na budynek mieszkalny jednorodzinny, przeznaczony do użytkowania dla 5-6 osobowej rodziny. Obiekt parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym. W przyziemiu budynku zaprojektowano salon z  aneksem kuchennym, pokój- gabinet, pralnię, łazienkę, pomieszczenie techniczne oraz garaż dwustanowiskowy dla samochodów osobowych. Na poddaszu zaprojektowano pokoje sypialne, łazienkę, garderobę, przestrzenie komunikacji ogólnej.

W przyziemiu budynku zaprojektowano taras ziemny dostępny z pokoju dziennego. Taras w części odkryty, w części z możliwością czasowego zadaszenia rozsuwaną markizą lub roletą. Od srony północnej zaprojektowano dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z odrębnym wejściem z zewnątrz.

 

Lokalizacja

Tatary, gmina Nidzica, powiat nidzicki, województwo warmińsko- mazurskie

 

Dane powierzchniowe

Działka o powierzchni: 1773m2

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 30,74m x 57,63m.

 

Dane techniczne

Na danym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszczający zabudowę mieszkaniowo – usługową.

 

Okolica

Tatary są miejscowością chętnie zamieszkiwaną przez rodziny z dziećmi i młode małżeństwa. Z miastem Nidzica dzieli je tylko 2,5km. Zatem ułatwia to dostęp do wszelkiej infrastruktury publicznej a zarazem oddala od zgiełku miejskiego i daje poczucie bliskości natury. Usytuowanie działki na lekkim wzniesieniu sprawia, że
w zasięgu wzroku mamy widok na lasy i pola.

 

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji, Marika Łobejko tel. 535 110 737

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

 

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 30,74m x 57,63m
  • Ogrodzenie: nie

Multimedia

Podobne oferty