Na sprzedaż działka budowlana na Słowackiego Sprzedaż

Nidzica Słowackiego
90 000 zł
377 zł/m2
  • Powierzchnia 239 m2

Opis

Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w centrum Nidzicy na ul. Słowackiego.

Działka o powierzchni 239mkw w kształcie prostokąta. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość stanowi teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej.

Doskonałe położenie przy jednej z głównych ulic, w bliskiej odległości znajdują się szkoły średnie, targowisko miejskie, centrum handlowe oraz Zamek.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Leszek Śpiewak, tel. 602 324 093. 

 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

 

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

 

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary:
  • Ogrodzenie: nie

Podobne oferty