Rozwojowa działka nad jeziorem Zawady Sprzedaż

Zawady
126 000 zł
65 zł/m2
  • Powierzchnia 1944 m2

Opis

Ogromny potencjał rozwojowy, piękne widoki i szerokie możliwości zagospodarowania.

To atuty działki zlokalizowanej w miejscowości Zawady, pow. nidzicki, gm. Janowo, woj.warmińsko-mazurskie.

Działka o powierzchni 1944 m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę usługową -1U. 

Działka w pełni uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację. 

Oferta skierowana do osób posiadających szeroki wachlarz pomysłów na rozwój i prowadzenie działalności w formie usługowej. Teren o charakterze rekreacyjnym gdzie dominują duże obszary leśne i czyste jezioro (odległość 300m), staje sie coraz bardziej atrakcyjny dla ludzi ceniących mazurskie widoki i czas spędzony na łonie natury. Z pewnością niewielka baza usługowa spotka sie z dużym zainteresowaniem osób korzystających z terenu.

Poza tym w pobliżu istnieje możliwość zakupu atrakcyjnych działek o innej powierzchni i przeznaczeniu.

Zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.  Leszek:  tel. 602 324 093.

Zapewniamy profesjonalną pomoc przy sfinansowaniu zakupu. Posiadamy wieloletnie relacje z bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać dla Państwa najlepsze warunki. Bez dodatkowych opłat pomożemy w wyborze najlepszej oferty, przygotujemy pełną dokumentację. Nasz ekspert finansowy jest dyspozycyjny w dogodnych dla Państwa terminach.

 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 1451 

*Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 41 x 50
  • Ogrodzenie: empty

Podobne oferty