Działka przy lesie w Wiknie nad jeziorem Omulew Sprzedaż

Wikno
359 000 zł
145 zł/m2
  • Powierzchnia 2472 m2

Opis

Być może dla całego ŚWIATA to tylko działka ale dla Ciebie może być ona całym ŚWIATEM!

 

Mamy do sprzedania działkę tuż przy lesie nad jeziorem Omulew w odległości od plaży ok. 300m.

Nieruchomość ma powierzchnię 2343m2 wraz z udziałem w działce drogowej o powierzchni 129m2 w miejscowości Wikno, gmina Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie.

Na działce znajdują się liczne nasadzenia sosen zwyczajnych i brzóz brodawkowatych. Dzięki temu działka jest już w dużym stopniu zagospodarowana i nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Można tu stworzyć leśny ogród z charakterystyczną roślinnością wpisującą się w klimat otoczenia, z wijącymi ścieżkami wśród drzew i wiszącymi hamakami. Nasz architekt krajobrazu popuści wodze fantazji i zaproponuje odpowiedni kierunek aranżacji.

Ten własny kawałek ziemi może okazać się doskonałym miejscem do cichego odpoczynku, dzikiego Spa, leśnych eksploracji, samodzielnego zachwytu przyrodą czy wspólnego bycia razem na łonie natury.

Działka ma kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok. 48m x 48,90m i jest częściowo ogrodzona.

Media: woda, prąd w drodze.

Na danym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, którego zapis mówi o możliwości zabudowy mieszkaniowej do wysokości II kondygnacji nadziemnych. Oznacza to, że istnieje możliwość postawienia budynku bez potrzeby uzyskiwania warunków zabudowy.

Jezioro Omulew o powierzchni ponad 500m2 zachwyca czystością wody, licznymi kąpieliskami, wyspami będącymi siedliskiem różnego rodzaju ptactwa oraz punktów do wędkowania.

Zapraszamy do kontaktu !

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Marika Łobejko , tel. 535 110 737

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Leszek Śpiewak - Licencja nr 14514

Przedstawiony opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia została opracowana na podstawie informacji i oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego i może ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły

  • Typ działki: budowlana
  • Wymiary: 48 x 48,9
  • Ogrodzenie: empty

Podobne oferty